Awantura w Sejmie. Sasin ostro do opozycji: Fałszywi obrońcy węgla
20 lipca 2022Rządzący doprowadzili do największego po 1989 r. kryzysu energetycznego; zamiast kupować węgiel oszukiwali Polaków - mówili w środę w Sejmie politycy KO i Lewicy. Na krytykę odpowiedział wicepremier, szef MAP Jacek Sasin, stwierdzając, że opozycja przybrała "fałszywą maskę obrońców węgla".