Prąd coraz tańszy, a kolejarze podnoszą ceny biletów
19 grudnia 2012 Kolejarze podnoszą ceny biletów, tłumacząc to drożejącą energią. Tyle, że na giełdach za prąd trzeba płacić coraz mniej. Wszystko rozbija się o monopol, który ma jedna z kolejowych spółeczek.