Spłonęły auta dwojga policjantów. W tym szef policji w Łodzi
24 sierpnia 2012 Łódzka policja i prokuratura badają sprawę podpalenia prywatnych samochodów dwojga łódzkich policjantów, m.in. komendanta miejskiego policji w Łodzi. Auto szefa policji doszczętnie spłonęło; drugi samochód spalił się częściowo.