• Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko
  Piotr Kraśko to prawdziwy romantyk, który nawet po latach małżeństwa potrafi zaskoczyć ukochaną kobietę. Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się niespodzianką, jaką przygotował dla niej mąż z okazji rocznicy podróży poślubnej.
 • Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w Japonii
  Po tym, jak polska reprezentacja w piłce nożnej zakończyła swój udział w mistrzostwach Europy, piłkarze udali się na zasłużony wypoczynek. Niektórzy czasu na urlop mają mniej, inni - więcej. Wojciech Szczęsny i jego żona Marina Łuczenko postanowili wykorzystać ten czas i wyjechać w podróż poślubną.
 • Dom
  Blisko 10 tysięcy butelek i 770 skrzynek - państwo Hoeck z niemieckiej miejscowości Dinkelscherben byli bardzo zdziwieni tym, co ujrzeli na elewacji swojego domu po powrocie z podróży poślubnej. Plastikowa instalacja okazała się prezentem od przyjaciół o wartości przeszło 3 tysięcy euro. 
 • Andrzej Sołtysik z żoną w podróży poślubnej
  Andrzej Sołtysik dwa tygodnie temu poślubił swoją partnerkę, Patrycję Czop. Po zawarciu związku małżeńskiego, para wyjechała w podróż poślubną. Dziennikarz pochwalił się zdjęciami z wyjazdu z żoną.
 • Hotel Pałac Romantyczny
  Z roku na rok rośnie liczba par, które decydują się spędzić swój „miodowy miesiąc” w Polsce, a hotele i pensjonaty prześcigają się w poszerzaniu swoich ofert o coraz to ciekawsze atrakcje. I mimo że podróż poślubna kojarzy się z dalekimi, zagranicznymi wypadami, to przekonanie to szybko ewoluuje. Okazuje się bowiem, że by spędzić cudowny „miesiąc miodowy” nie musimy wyjeżdżać poza granice Polski, bo ta ma równie wiele do zaoferowania co zagraniczne kurorty. Wspólnie z klubem Travelist.pl podpowiadamy, gdzie nowożeńcy powinni szukać ciszy, spokoju i relaksu po przyjęciu weselnym i trudzie jego organizacji.
 • Anna Czartoryska i Michał Niemczycki dopiero trzy miesiące po ślubie wybrali się w wymarzoną podróż poślubną. Para postanowiła odwiedzić egzotyczne Peru, jednak już w samolocie, Ania poczuła się bardzo źle.
 • Adam Sztaba i Dorota Szelągowska już za kilkanaście dni powiedzą sobie sakramentalne "tak". Niestety kompozytor i jego świeżo upieczona żona nie będą mogli cieszyć się nowo zawartym związkiem małżeńskim podczas podróży poślubnej.
 • Anna Czartoryska i Michał Niemczycki w przeciwieństwie do większości polskich celebrytów, zdecydowali się na kameralny ślub bez obecności kamer i fotoreporterów. Jednak podróż poślubna tej pary, nie będzie zaliczała się do skromnych.
 • Nad małżeństwem Tomasza Luberta i Ewy Wojtasik wisi chyba jakaś klątwa. Najpierw państwo młodzi i ich goście zostali okradzeni w trakcie przyjęcia weselnego, teraz okazuje się, że do ponownej kradzieży doszło podczas podróży poślubnej.
 • Ich ślub był towarzyskim wydarzeniem roku. Teraz, gdy opadły emocje związane z ceremonią i weselem, przyszedł czas na doniesienia dotyczące podróży poślubnej. Najświeższe plotki głoszą, że Ola Kwaśniewska i Kuba Badach zamierzają relaksować się w egzotycznej Kenii.