Lekarze alarmują: Dzieci coraz częściej łykają niebezpieczne przedmioty
12 lutego 2021Do placówek służby zdrowia coraz częściej trafiają dzieci po połknięciu różnych niebezpiecznych przedmiotów. Kieleccy lekarze operowali ostatnio kilkuletniego chłopca, który połknął kilkanaście kulek magnetycznych.