• David Haye
  David Haye, były mistrz świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej oraz WBC, WBA i WBO w junior ciężkiej, zamienia ring bokserski na grę przy zielonym stoliku. Przez rok będzie poznawał tajniki pokera, by wystąpić w 2019 roku w jednym z turniejów.
 • Jessica Chastain i Idris Elba
  Aaron Sorkin, mistrz monologu, uznany scenarzysta błyskotliwych dramatów społeczno-politycznych, jak „Social Network” czy serial „Prezydencki poker”, tym razem postanowił chwycić nie tylko za pióro, ale i za kamerę. Niestety.
 • Od 1 lipca dostawcy internetu będą mieli obowiązek blokować dostęp do niezarejestrowanych w Polsce domen hazardowych - tak zakłada ustawa o grach hazardowych, której część przepisów wchodzi właśnie tego dnia w życie.
 • Gra w pokera
  Hazard zawsze istniał, istnieje i będzie istniał. Albo państwo będzie kontrolowało tę sferę i na niej zarabiało, albo będą to robić inne grupy, także grupy przestępcze. Lepiej więc, jak państwo ma wpływ na ten obszar - mówi PAP ekonomista dr Martin Dahl.
 • Gra w pokera
  Właściciel serwisu z wynikami pokerowych turniejów twierdzi, że resort finansów wykradł dane z jego serwerów i grozi pozwem. Ministerstwo zapewnia, że to fałszywe oskarżenia, a wiceminister Jacek Kapica sugeruje prowokację.
 • Dominik Pańka
  To największy sukces Polaka w rozgrywkach pokerowych! Dominik Pańka wygrał PokerStars Caribbean Adventure, jeden z najbardziej prestiżowych turniejów świata, zaliczany do pokerowego pucharu świata, czyli European Poker Tour. Polak zgarnął bajeczną pulę -  prawie 5 mln złotych.
 • Gra w pokera
  Poker sportowy nie jest grą hazardową - uważa Artur Górczyński z Twojego Ruchu. Przewodniczący parlamentarnego zespołu ds. efektywnej regulacji gry w pokera - do którego należą również posłowie PO, PiS, SLD i PSL - przypomniał w rozmowie z IAR, że poker zdelegalizowano w 2009 roku. Gra została wpisana do katalogu gier zakazanych w tzw. ustawie antyhazardowej.
 • Artur Górczyński z Ruchu Palikota, Jan Tomaszewski z PiS, Jagna Marczułajtis z PO i sześciu innych posłów chce walczyć o zalegalizowanie pokera w Polsce. Powołali specjalny sejmowy zespół i planują organizację... turnieju.
 • Marcin Horecki
  Były reprezentant Polski w narciarstwie alpejskim, teraz jeździ po świecie i w międzynarodowych turniejach pokera nierzadko wygrywa spore sumy. "Poker to po prostu moja praca" - mówi Dziennik.pl Marcin Horecki, najbardziej znany polski pokerzysta. Gra tylko zagranicą.
 • Wojciech Łozowski
  Wojciech "Łozo" Łozowski jest jurorem piątej edycji "Tylko muzyka. Must be the music". Wokalista grupy Afromental "po godzinach" wiele czasu spędza na grze w Texas Holdem. "Będę grał w pokera do końca życia" - zapewnia muzyk.