• Paweł Kukiz, Julia Kukiz
  Najstarsza córka Pawła Kukiza, Julia właśnie wyszła za mąż. Do ołtarza poprowadził ją dumny tata, a zdjęcia z uroczystości opublikowała w mediach społecznościowych jej młodsza siostra.
 • Pola Kukiz
  Pola Kukiz wypoczywa na Mazurach.
 • Pola Kukiz
  Paweł Kukiz został wyróżniony w tegorocznej edycji plebiscytu radiowej Trójki „Srebrne Usta”, w którym politykom przyznawane są statuetki za najzabawniejsze i nieoczekiwane wypowiedzi. Lider ruchu Kukiz’15 nie był jednak obecny na gali, a nagrodę w jego imieniu odebrała córka Pola Kukiz.
 • Pola Kukiz
  Patrząc na zdjęcia 22-letniej córki posła Kukiza, nie ma się wątpliwości, że to dziewczyna z charakterem i rockową duszą. Wiele tak pięknych kobiet jak ona na pewno nie odważyłoby się zafundować swojemu ciału trwałych malunków - w dodatku tak licznych i wyglądających trochę na "przypadkowe". Pola nie tylko w ten sposób zdobi skórę, ale też nie ma oporów przed jej pokazywaniem. Podoba Wam się to?
 • córki Pawła Kukiza w "Dzień Dobry TVN"
  Paweł Kukiz dał się poznać opinii publicznej jako rockowy muzyk, a następnie polityk walczący z systemem. Prywatnie jednak, jest ojcem trzech córek, które zdradziły jego zupełnie inne oblicze.
 • Pola Kukiz i Paweł Kukiz
  Nie od dziś wiadomo, że aspirujący politycy chcąc wzmocnić swoje szanse na zdobycie upragnionego celu, powinni w pewnym momencie kampanii wyborczej zaangażować "do pokazywania się" swoją rodzinę. Paweł Kukiz nie zamierza rezygnować z tego patentu - w miniony weekend, gdy przemawiał na konwencji swojego komitetu wyborczego, towarzyszyła mu najstarsza córka. Uroda i styl Poli zwracają uwagę - tak jak oryginalne tatuaże na jej rękach. Większością z nich dziewczyna chwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Podobają Wam się "wydziarane" dziewczyny?
 • Pola Kukiz
  Paweł Kukiz starał się nie angażować najbliższych w kampanię wyborczą, jednak na koniec zaprosił żonę i trzy córki na wieczór wyborczy. Kobiety polityka nie zajęły jeszcze miejsca w show biznesie, chociaż jedna z nich jest na najlepszej drodze… Pola Kukiz publikuje w internecie seksowne fotki.