Na Nowogrodzkiej przyjęto uchwałę w sprawie przynależności do UE
15 września 2021Kierownictwo PiS przyjęło uchwałę "W sprawie przynależności Polski do UE oraz suwerenności Rzeczpospolitej" - poinformowała po spotkaniu przy ulicy Nowogrodzkiej, gdzie znajduje się siedziba Prawa i Sprawiedliwości rzeczniczka tej partii Anita Czerwińska. Uchwała - jak poinformowała Czerwińska - "wyklucza możliwość polexitu".