Jechał pijany motorowerem bez kasku, z psem i pił piwo
20 marca 2023Dwa promile alkoholu w organizmie miał 48-letni motorowerzysta zatrzymany przez policjantów ze Świebodzina (Lubuskie). Mundurowi nie zatrzymali go bez powodu. Jadąc jednośladem bez kasku pił piwo, razem z nim jechał pies - poinformował asp. Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.