Policja zatrudni od zaraz. Ale tylko funkcjonariuszy21 stycznia 2014 Pomorska policja chce dać pracę 413 osobom. Jednak szansę mają tylko ci, którzy spełnią zasadniczy warunek: byli już policjantami, a mundur porzucili w ostatnich trzech latach.
Na 1700 zbadanych kierowców pijany był tylko… ksiądz recydywista20 stycznia 2014Policjanci sprawdzali stan trzeźwości kierowców. Przebadali ponad 1700 osób - wśród nich znalazł się tylko jeden pijany. Okazał się nim ksiądz, który na podwójnym gazie wybrał się do Olsztyna. I nie był to jego "debiut"…
Pijani rodzice opiekowali się... pijanymi dziećmi20 stycznia 2014 Polska, wieś Zwiernik, Podkarpacie. Dwumiesięczny chłopiec, czteroletnia dziewczynka, sześcioletni chłopiec i ich dziesięcioletnia siostra. Wszyscy pijani. Podobnie jak ich rodzice. Taki obrazek zastali policjanci wezwani na interwencję.
Zabarykadował się z żoną i dzieckiem. Grozi, że wysadzi dom 19 stycznia 2014 46-letni mężczyzna zabarykadował się z rodziną w mieszkaniu w miejscowości Trzebule w województwie lubuskim. Grozi, że wysadzi butle z gazem.
"Bierz łapówkę i morda w kubeł". Policjant przekupuje kolegę na patrolu19 stycznia 2014 Podoficer elitarnej jednostki policji podczas jednego patrolu bierze kilka łapówek. Traf chce, że widzi to jego partner i zawiadamia przełożonych. Teraz ma problem, bo koledzy nie mówią o nim inaczej jak "kapuś".
Ciężka jazda ze złodziejami19 stycznia 2014 Problem kradzieży ładunków dotyczy 75 proc. firm zajmujących się przewozem międzynarodowym w Polsce - a jest ich ok. 28 tys.
Ciało noworodka w studzience kanalizacyjnej. Policja zatrzymała dwie osoby 18 stycznia 2014 Podczas oczyszczania studzienki kanalizacyjnej w Działdowie natrafiono na ciało noworodka. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 21-letnią kobietę i jej 40-letniego konkubenta.
Wysyłasz dzieci na ferie? Dzwoń po policję17 stycznia 2014Autokary muszą być sprawne, a kierowcy trzeźwi i wypoczęci. Inspekcja Transportu Drogowego wraz z policją zapowiadają wzmożone kontrole w czasie wyjazdów na ferie.
Sprawca wypadku w Kamieniu Pomorskim pod specjalną ochroną16 stycznia 2014Sprawca wypadku w Kamieniu Pomorskim pod specjalnym nadzorem. Mateusz S., który w Nowy Rok zabił sześć osób jadąc po pijanemu, jest w więzieniu w Nowogardzie w Zachodniopomorskiem.
Morderca wychodzi na wolność. Policja zaoferuje mu ochronę [AKTUALIZACJA]16 stycznia 2014 Policja jest przygotowana na wyjście na wolność Mariusza Trynkiewicza i innych groźnych przestępców. Komendant Główny mówił, że zadaniem funkcjonariuszy będzie ochrona obywateli przed takimi osobami oraz ochrona osób wychodzących na wolność przed zemstą obywateli.