Policjant strzelał po pijanemu do ludzi? Sąd to rozstrzygnie
11 kwietnia 2012 Prokuratura oskarżyła byłego policjanta z komendy w Białej Podlaskiej o strzelanie do ludzi po pijanemu. Mężczyzna został już wyrzucony ze służby. Grożą mu trzy lata więzienia.