Palikot zły na "Wprost": To ja miałem być Człowiekiem Roku!
08 lutego 2012Janusz Palikot jest rozgoryczony tym, że nagrodę tygodnika "Wprost" dostał Donald Tusk. "Na mieście się rozeszła plotka, że nagrodę Człowieka Roku miałem dostać ja, słyszałem o tym od kilku osób związanych z gazetą - ujawnia Palikot.