"Taniec z gwiazdami". Anita Sokołowska ma żal do jurorów. "To niesprawiedliwe"
22 kwietnia 2024Anita Sokołowska zatańczyła w ćwierćfinale "Tańca z gwiazdami" z bratem Leszkiem. Za walca wiedeńskiego dostali 38 punktów. Tymczasem wszystkie inne pary, które tańczyły z bliskimi, dostały po 40 punktów. Aktorka przyznała w wywiadzie, że jest jej przykro i wspomniała o "niesprawiedliwości".