MŚ w hokeju: Polska przegrała po dogrywce z Rumunią
01 maja 2019Polska przegrała z Rumunią po dogrywce 2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1) w swoim trzecim występie w mistrzostwach świata Dywizji 1B w hokeju na lodzie w Tallinnie. Wcześniej biało-czerwoni pokonali Holendrów 8:1 i Ukraińców 7:3.