• Najpopularniejsze polskie uzdrowiska
  I morze, i góry. I mikroklimat, i lecznicze wody mineralne. Polskie uzdrowiska od wieków pomagają w powrocie do zdrowia cierpiącym na schorzenia układu oddechowego, krążenia, zmagających się z alergiami i reumatyzmem. Oto najpopularniejsze polskie uzdrowiska.
 • Rynek we Wrocławiu
  Tak jak warszawiacy mogą się krzywić na piewców urody Krakowa, a krakusi mogą wykpiwać uroki stolicy, tak wszystkich pogodzi Wrocław. Stolica Dolnego Śląska jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych polskich miast. Przedstawiamy przewodnik po najciekawszych atrakcjach Wrocławia - co warto tam zobaczyć?
 • Nikiszowiec, Katowice, Śląsk
  Słynny katowicki Nikiszowiec będzie musiał poradzić sobie bez pobliskiej kopalni "Wieczorek". Ale planowana likwidacja zakładu, która właśnie się rozpoczęła z powodu wyczerpania złoża, wcale nie musi mu zaszkodzić. Legenda górniczego osiedla przetrwała i ma się coraz lepiej.
 • Zamek w Malborku
  Niewiele zachowało się po Krzyżakach zamków tak dobrze zachowanych, jak ten w Malborku. Średniowieczna gotycka budowla to wizytówka Malborka, góruje nad Wisłą i przyciąga wzrok przyjezdnych. Co kryje w środku? Sprawdź osobiście albo zajrzyj do naszej galerii.