• "Boska Florence" – nowe dzieło Stephena Frearsa
  W sierpniu na polskie ekrany wejdzie inspirowana prawdziwą historią opowieść o kobiecie, która mimo braku talentu podbiła sceny operowe świata budząc śmiech zamiast zachwytów.
 • "Seksualni, niebezpieczni" w kinach od 4 maja
  Historia czterech szalonych przyjaciół, którzy po ukończeniu liceum wyruszają na Kretę, by świętować koniec szkoły. Oczywiście całkowicie oddają się imprezom mocno zakrapianym alkoholem, flirtowaniu i tańcom. Mają nadzieję, że uda im się zawrócić w głowach najpiękniejszych Greczynek... W kinach od 4 maja.
 • "Dwa dni w Nowym Jorku" w kinach od 25 maja
  Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion (ojciec reżyserki Albert Delpy) i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W kinach od 25 maja.
 • Tom Cruise w "Rock of Ages "
  Dziewczyna z prowincji i chłopak z wielkiego miasta spotykają się na Sunset Strip. Oboje marzą o karierze w Hollywood. Ich rockandrollowa historia miłosna rozgrywa się w rytm wielkich hitów z lat 80. W roli gwiazdy rocka Stacee Jaxxa – Tom Cruise. "Rock of Ages" w polskich kinach od 10 sierpnia.
 • "Wichrowe wzgórza" w kinach od 20 kwietnia
  20 kwietnia do kin zawita nowa ekranizacja powieści "Wichrowe wzgórza". I ma być to – jak zapowiadają jej twórcy – rewolucyjna wersja historii o wielkiej namiętności Catherine i Heathcliffa. Film wyreżyserowała laureatka Oscara Andrea Arnold. W rolach głównych występują: Kaya Scodelario, James Howson i James Northcote.
 • "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2" w kinach od 16 listopada
  Ostatnia odsłona dziejów Belli Swan (Kristen Stewart) i jej ukochanego Edwarda (Robert Pattinson). Bella jest już wampirzycą… Za reżyserię dzieła odpowiada Bill Condon, scenariusz napisała Melissa Rosenberg. Film trafi do naszych kin 16 listopada.
 • "Ghost Rider" wraca, a nawet wjeżdża na ekrany
  Nicolas Cage powrócił jako "Ghost Rider 2". W kontynuacji przygód komiksowego bohatera Johny Blaze ściga demony... w 3D. Diabelskie rozgrywki w polskich kinach od 13 kwietnia.
 • Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa
  "Avengers" to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. W akcji najpopularniejsi superbohaterowie ze świata Marvela – Kapitana Ameryki, Iron Mana, Thora, Hulka i innych, a w rolach głównych gorące gwiazdy Hollywood – Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Cobie Smulders, Stellan Skarsgard i Samuel L. Jackson. Polska premiera planowana jest na 11 maja 2012 roku.
 • Mściwy Nicolas Cage
  Najnowsza produkcja twórcy "Angielskiej roboty". Nicolas Cage mści się za gwałt na swojej pięknej żonie (January Jones). Pomaga mu w tym wysłannik tajemniczej organizacji (Guy Pearce) wymierzającej sprawiedliwość w przypadkach podobnych zbrodni. W zamian jednak musi uczynić coś, co na trwałe zwiąże go z zabójczo skuteczną siatką mścicieli.
 • Sacha Baron Cohen jako "Dyktator"
  Zdaniem odtwórcy dwóch głównych ról (bezwzględnego tyrana i pasterza kóz) Sachy Barona Cohena, film jest "niezwykłą historią dyktatora, który heroicznie ryzykował własne życie po to, by demokracja nigdy nie zawitała do kraju, który z taką miłością terroryzował". Zainspirowany bestsellerową książką Saddama Husseina obraz trafi na polskie ekrany 18 maja.