• Marta Grycan swoim nowym menadżerem uczyniła własnego męża. Pan Adam najwyraźniej bardzo wysoko ceni medialną wartość małżonki, bowiem za jeden odcinek show z jej udziałem zażądał ponoć 50 tys. złotych.
 • Marta Grycan, w związku z problemami finansowymi, musiała wycofać się z show biznesu. Konsekwencją czarnej passy była też utrata roli prowadzącej w programie o wypiekach. Miejsce celebrytki zajmie Katarzyna Skrzynecka.
 • Czarne chmury zbierają się nad medialną karierą Marty Grycan. Jej program w stacji TLC wiosną nie powróci na antenę, a celebrytka z powodu ostatnich problemów finansowych wycofała się z życia publicznego. Czy to koniec jej kariery?
 • Na antenie stacji TLC właśnie zadebiutował program "Polski turniej wypieków", którego gwiazdą jest Marta Grycan. Choć program prowadzi także Piotr Gąsowski, to właśnie celebrytka jest jego najjaśniejszą gwiazdą, przykuwającą uwagę mediów oraz publiczności.
 • By dobrze radzić sobie przed kamerą, na planie telewizyjnej produkcji, nie wystarczy mieć znane nazwisko i dobre chęci. Przekonała się o tym Marta Grycan, która ku swej uciesze dostała rolę gospodyni nowego show o wypiekach. Niestety, tygodnik "Na Żywo" donosi, celebrytka kompletnie nie radzi sobie z tym zadaniem.
 • Marta Grycan na planie nowego show kanału TLC "Polski turniej wypieków"
  Jeśli gospodyni nowego show kanału TLC pt. "Polski turniej wypieków" w każdym odcinku będzie wyglądać tak seksownie jak na odbywającym się przedwczoraj nagraniu, to wróżmy programowi rekordowe wyniki oglądalności. Zobaczcie!
 • Marta Grycan na planie programu "Polski turniej wypieków"
  Marta Grycan ostro wzięła się do pracy na planie swojego pierwszego telewizyjnego show. Celebrytka została gospodynią programu "Polski turniej wypieków", który będzie emitowany przez stację TLC. W roli prowadzącego w nowej produkcji wystąpi także Piotr Gąsowski .
 • Tego można było się spodziewać. Od momentu, kiedy Marta Grycan wraz z córkami zawojowały warszawskie salony i z impetem wkroczyły do świata show biznesu, jedynie kwestią czasu było, kiedy dostaną własny program w telewizji. Nowe show pani Marta poprowadzi wraz z Piotrem Gąsowskim. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu produkcji.