• Ustka
  Połowa okresu wakacyjnego już za nami. To świetny moment, żeby przedstawić 10 najpiękniejszych plaż nad polskim morzem.
 • Agata i Paulina Młynarskie
  Agata i Paulina Młynarskie rzadko wypowiadają się na swój temat w mediach. Jednak kiedy którejś z sióstr dzieje się krzywda, druga błyskawicznie staje w jej obronie. Ostatnio Paulina zaapelowała, by skończyć z krytyką Agaty za jej wpis o wakacjach nad polskim morzem.
 • Ewa Minge
  Ewa Minge na zasłużony wypoczynek wybrała się nad polskie morze. Projektantka zapewnia, że w przeciwieństwie do Agaty Młynarskiej, uwielbia wakacyjny klimat nad Bałtykiem z jego goframi, smażonymi rybami i rodzinami Kiepskich.
 • Filip Chajzer, Agata Młynarska
  Agata Młynarska swoją krytyczną wypowiedzią na temat wakacji nad polskim morzem, wywołała prawdziwe oburzenie. Wśród osób, które najwyraźniej poczuły się dotknięte wpisem o "Kiepskich" wypoczywających nad Bałtykiem znalazł się Filip Chajzer, który postanowił odpowiedzieć dziennikarce.
 • Parawany na plaży
  Na polskich plażach coraz popularniejszy staje się parawaning. Ludzie przychodzą wczesnym rankiem, by na plaży postawić parawan i wrócić do ośrodka na śniadanie. Kto pojawi się na piasku później, szans na dobre miejsce już nie ma. Okazuje się jednak, że takie grodzenie plaży jest niezgodne z prawem. Jak tłumaczą adwokaci, puste parawany możemy spokojnie usunąć.