• Jarosław Kaczyński twierdzi, że Donald Tusk próbuje zrzucić na Lecha Kaczyńskiego winę za przyjęcie niekorzystnego dla Polski pakietu klimatycznego. Paweł Poncyljusz, były wiceminister rządu PiS, przyznaje jednak rację Tuskowi.
 • Elżbieta Jakubiak
  Choć trudno sobie wyobrazić bez niej polską politykę, nie weszła do Sejmu. Była szefowa gabinetu prezydenta Lecha Kaczyńskiego przyznaje, że czas poszukać pracy.
 • PJN apeluje do ministra infrastruktury ws. dróg lokalnych
  Klub PJN zaapelował w sobotę do ministra infrastruktury Cezarego Grabaczyka, by zaproponował rozwiązania zapobiegające niszczeniu lokalnych dróg. Według klubu, są one rozjeżdżane są przez ciężarówki, które w ten sposób unikają opłat za przejazd autostradą.
 • PJN chce, by młodzi ludzie rozpoczynający działalność biznesową otrzymywali takie same pożyczki jak bezrobotni
  Liderzy ugrupowania Polska Jest Najważniejsza zaproponowali w piątek w Gdańsku, aby młodzi ludzie, którzy chcą założyć firmę, mogli dostawać pożyczki podobne do tych, jakie otrzymują dziś bezrobotni z Urzędów Pracy.
 • Paweł Poncyljusz nowym szefem klubu PJN
  Joanna Kluzik-Rostkowska oddaje kolejne ważne stanowisko w swej partii. Tym razem była minister pracy i polityki społecznej pożegnała się z szefowaniem klubowi parlamentarnemu. Zgodnie z przewidywaniami jej miejsce zajął Paweł Poncyljusz.
 • Paweł Poncyljusz
  Wiceszef klubu PJN Paweł Poncyljusz powiedział, że premier Donald Tusk zgłosił postulat, aby w trakcie polskiej prezydencji nie było wielkich manifestacji i napięć społecznych na ulicach, bo nie służy to wizerunkowi Polski.
 • Janusz Palikot
  Niezwykle mocne słowa nawet jak na Janusza Palikota. Polityk sugeruje, że mamy właśnie do czynienia z prostytucją polityczną w wykonaniu Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Pawła Poncyljusza.
 • Paweł Poncyljusz
  Nowym szefem klubu PJN może zostać Paweł Poncyljusz - wynika z nieoficjalnych informacji PAP zbliżonych do klubu. Pełniąca tę funkcję Joanna Kluzik-Rostkowska zapowiedziała rezygnację. Nieoficjalnie politycy PJN przyznają, że nie są pewni, czy Kluzik-Rostkowska zostanie w PJN.
 • Joanna Kluzik-Rostkowska
  Szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Tomasz Tomczykiewicz powiedział w poniedziałek PAP, że jego ugrupowanie jest otwarte na przyjęcie posłów PJN: Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Pawła Poncyljusza. Nie wykluczył podjęcia rozmów z nimi w tym tygodniu.
 • Paweł Poncyljusz z PJN
  "Nie wiem, czy rozmawiają ze mną na zlecenie kierownictwa partii. Te rozmowy mają pewnie otworzyć inne, poważne rozmowy o ewentualnym transferze" – mówi znany poseł, ujawniając kulisy aranżowania politycznych transferów w Sejmie.