• Stewardesy VietJet
  Okraszone sporą dozą erotyki zdjęcia azjatyckich stewardes linii VietJet wyciekły do sieci. Znajdujący się w ogniu krytyki przewoźnik twierdzi, że fotografie nie mają charakteru reklamowego i nigdy nie planowano ich publikacji... Zobacz galerię!
 • Moda dla fetyszysty
  Kajdanki i pejcze, papieros w dłoni, gotyckie fatałaszki albo woń wprost spod pach... Pomysłom na seksualne pobudzenie nie ma końca. Jeśli lubisz obdarowywać swoją partnerkę koronkową bielizną albo szczególnie podniecają cię podwiązki, to prawdopodobnie też masz w sobie coś z fetyszysty.
 • Modelki w pończochach
  Jeden z internetowych sklepów erotycznych sprawdził o czym fantazjują mężczyźni w wieku od 25 do 54 lat. Aż 79% ankietowanych stwierdziło, że każdy powinien mieć jakiś fetysz i nie ma w tym nic złego. W czołówce najpopularniejszych męskich fetyszy znalazły się... pończochy. Zobacz galerię!
 • Pin-up girl
  Jeden z internetowych sklepów erotycznych sprawdził o czym fantazjują mężczyźni w wieku od 25 do 54 lat. Aż 79% ankietowanych stwierdziło, że każdy powinien mieć jakiś fetysz i nie ma w tym nic złego. W czołówce najpopularniejszych męskich fetyszy znalazły się... pończochy. Zobacz galerię!
 • Pończochy pomagają zwalczyć chrapanie
  To nie żart wymyślony przez mężczyzn dla własnej uciechy. To fakt udowodniony w badaniu naukowym. Jeśli więc twój sen zakłóca chrapanie, ratuj się, wciągając na nogi pończochy.
 • Lily Aldridge i inne „aniołki” w nowej kolekcji bielizny Victoria’s Secret
  Seksowne aniołki Victoria’s Secret znów pozują w bieliźnie. Tym razem w roli głównej sesji wystąpiła urodziwa Lily Aldridge. Modelki prezentują nową, zróżnicowaną pod względem wzorów i kolorów kolekcję marki. Oto zdjęcia!
 • Dzięki pończochom uciskowym zmniejszają się obrzęki nóg
  Pończochy uciskowe to prosty sposób na poprawę stanu pacjentów z bezdechem sennym i przewlekłą niewydolnością żylną - informuje serwis "EurekAlert". Badania przeprowadzili francuscy naukowcy.
 • Jak to się zdejmuje? Sekrety kobiecej bielizny
  Seksowna bielizna pobudza męskie zmysły i rozpala je do czerwoności. Podkreśla to, co najpiękniejsze, a jednocześnie jest nutką tajemniczości, która dodaje pikanterii. Damska bielizna jest jak opakowanie wymarzonego prezentu. Co zrobić, żeby nie zaplątać się przy jego rozpakowywaniu?
 • Seksbomba znów w akcji!
  Pamela Anderson znów na topie. O walorach cielesnych seksbomby przypomniała sobie jedna z firm bieliźniarskich. Gwiazda ochoczo zrzuciła ciuszki, by zareklamować jej produkty.
 • Panna pończoszanka: seksowna bielizna nabiera kolorów
  Może i nie są do końca praktyczne, ale czy jest coś bardziej zmysłowego niż pończochy? Koniecznie z pasem. W tym sezonie pończochy zostają czarne, jednak do towarzyszących im akcesoriów wkrada się tak modny obecnie, kolor. Barwne pasy do pończoch, akcesoria i aplikacje przy bieliźnie ożywią nastrój, a być może i nastroje w sypialni. Oto szalona bielizna z nowej kolekcji, jaką zaprezentowała na pokazie marka Etam. Zobacz!