Dwaj rosyjscy rybacy odnalezieni. Dopłynęli do Półwyspu Helskiego
15 lutego 2015 O wielkim szczęściu mogą mówić rosyjscy rybacy, których od wczoraj na
Bałtyku szukali polscy i rosyjscy ratownicy. Dwaj rybacy zostali
odnalezieni na Półwyspie Helskim przez strażników granicznych. 3 i pół
metrowy ponton, na którym dryfowali od wczorajszego poranka, dopłynął do
Polski.