• Miesięcznica smoleńska przed Pałacem
  Premier Beata Szydło, prezes PiS Jarosław Kaczyński, członkowie rządu oraz parlamentarzyści wzięli udział we mszy świętej w intencji osób, które zginęły w katastrofie pod Smoleńskiem. Złożono także znicze oraz kwiaty przed tablicami upamiętniającymi ofiary katastrofy.
 • Robert Mazurek
  Robert Mazurek zastąpi Konrada Piaseckiego w roli prowadzącego poranny program w radiu RMF FM.
 • Alicja Bachleda
  Alicja Bachleda-Curuś od lat zaliczana jest do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Na ekranie zawsze prezentuje się zjawiskowo, a jak wygląda w domowym zaciszu, bez makijażu i perfekcyjnie ułożonej fryzury?
 • Kobieta i mężczyzna
  Naukowcy stworzyli listę czynności określając przy tym, który dzień tygodnia będzie najlepszy na ich wykonanie. Z analiz wynika, że czwartek to idealny dzień na miłosne igraszki.
 • Marzena Rogalska i Hubert Urbański 3 marca przywitają widzów w sobotnim wydaniu "Pytania na śniadanie". W programie: "Wielka walka najsilniejszych ludzi świata" - wielokrotny mistrz strongmanów - Mariusz Pudzianowski zmierzy się z nowym zdobywcą tytułu - Krzysztofem Radzikowskim. Ze Zbigniewem Zamachowskim widzowie będą mogli zajrzeć za kulisy "Bitwy na głosy", a z Natalią Lesz wybrać się do Gruzji. Natomiast w kuchni, pod okiem Karola Okrasy będą gotować najmłodsi aktorzy Dwójkowych seriali.
 • Magazyn informacyjny kanału TVP Info "Poranek", to najchętniej oglądane poranne pasmo wśród wszystkich polskich stacji informacyjnych. Prowadzone przez Jarosława Kuźniara na antenie TV24 "Wstajesz i wiesz" uplasowało się na drugim miejscu. Najdynamiczniejszy wzrost notuje zaś "Nowy Dzień" emitowany przez Polsat News.
 • Seks o poranku to świetny sposób na dodanie sobie energii przed dniem pracy
  Wieczorem zdarza mu się zasypiać, zanim Ty pojawisz się w łóżku, za to rano budzi Cię pełen ochoty na miłosne igraszki? Podczas, gdy kobiety wolą kochać się wieczorem bądź w nocy, mężczyźni uwielbiają seks o poranku. Naukowcy twierdzą, że za to niezgranie obu płci odpowiadają hormony.