• Kuba Wojewódzki od początku września będzie miał nowy program w radiu Eska Rock. Jego partnerem przy mikrofonie nie będzie już jednak Michał Figurski, a Bartosz Węglarczyk. I to nie on jeden - podaje serwis Mediarun.pl.
 • Kuba Wojewódzki, po swoich skandalicznych żartach na temat Ukrainek znalazł się pod pręgierzem opinii publicznej i stracił swój program w radiu Eska Rock. Okazuje się jednak, że specyficzne poczucie humoru może kosztować go także sporo pieniędzy.
 • Choć Kuba Wojewódzki ma na swoim koncie wiele prowokacji i kontrowersyjnych wypowiedzi, żarty z Ukrainek, jakie wraz z Michałem Figurskim czynili na antenie radia Eska Rock wywołały niespotykaną dotąd lawinę krytyki i oburzenia opinii publicznej. Panowie w konsekwencji już pożegnali się z audycją "Poranny WF", czy TVN pójdzie śladem Eski Rock i wyrzuci skandalistę ze swojej stacji?
 • Żarty Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego na temat Ukrainek wywołały prawdziwą burzę. Nie ma dnia, aby któraś ze znanych postaci polskiego show biznesu, mediów czy polityki nie wypowiedziała swojego zdania krytykując, bądź broniąc prowadzących audycję "Poranny WF". Teraz głos w sprawie zabrała pochodząca z Ukrainy Weronika Marczuk.
 • Wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, którzy w radiu Eska Rock szydzili z Ukrainek, naruszają zapisy ustawy o radiofonii i telewizji - uznała KRRiT. Co z tego wyniknie? Okaże się po złożeniu wyjaśnień przez nadawcę.
 • Kuba Wojewódzki
  Wobec oskarżeń o spowodowanie międzynarodowego skandalu po radiowej wypowiedzi o Ukrainkach głos zabrał Kuba Wojewódzki. Zwrócił się do Ukraińców urażonych jego słowami.
 • Kuba Wojewódzki i Michał Figurski zablokowali stronę internetową gminy Gnojno
  Wójt gminy Gnojno na pewno zgrzyta zębami ze wściekłości. Strona internetowa jego gminy nie działa, przeciążony serwer padł. Stoją za tym Kuba Wojewódzki i Michał Figurski.
 • Kuba Wojewódzki i Michał Figurski
  O rzeczniku Inspekcji Transportu Drogowego Alvinie Gajadhurze mówili na antenie, że ma telefon w "buszmeńskiej sieci dla czarnych". Kpili, że "podobno Murzyni nie śpią". Ale stacja, w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski mają codzienną audycję, nie widzi w zachowaniu prezenterów nic złego. "Program miał charakter satyryczny" - przekonują przedstawiciele radia Eska Rock.