• Jakie mieszkanie jest najlepsze dla młodego człowieka, który nie myśli jeszcze o małżeństwie, a może już sobie pozwolić na zakup własnego „M”? Rzecz jasna - kawalerka. Właśnie kredytom pozwalającym na sfinansowanie jej zakupu przyjrzał się TotalMoney.pl.
  • TotalMoney.pl przyjrzał się ofertom 21 banków i sprawdził, w którym z nich otrzymamy najlepszy kredyt gotówkowy w kwocie 15 000 zł. Kredyt, przy pomocy którego można sfinansować poważniejsze inwestycje, takie jak np. remont czy kupno nowych mebli do mieszkania.
  • TotalMoney.pl przeanalizował propozycje kredytów i pożyczek gotówkowych w kwocie 10 000 zł z dwuletnim okresem spłaty, oferowanych przez 21 banków. Pozycja danego banku uzależniona była od wysokości miesięcznej raty kapitałowo-odsetkowej. Zapraszamy do poznania liderów majowego rankingu.
  • Porównywarka TotalMoney.pl po raz kolejny zebrała i zbadała dla Państwa aktualne oferty kredytów samochodowych dla aut nowych i używanych. Zgodnie z naszą dotychczasową praktyką, uszeregowaliśmy je mając na uwadze wysokość comiesięcznej raty zobowiązania. Które z banków okażą się wygrane w poszczególnych kategoriach, a który zaproponują mniej korzystne warunki kredytowania?
  • Banki najchętniej finansują zakup aut nowych, które same w sobie są najlepszym zabezpieczeniem spłaty kredytu. W ich przypadku wyeliminowany zostaje także problem zgodności ceny z rzeczywistą wartością auta. Samochody nowe można więc skredytować na korzystniejszych warunkach, tj. przy zastosowaniu niższej prowizji i obniżonego wskaźnika oprocentowania nominalnego. Sprawdźmy jednak, gdzie kredytowanie zakupu auta nowego i używanego będzie najkorzystniejsze.