Broniarz: Rząd stał się zakładnikiem porozumienia z "Solidarnością"
16 kwietnia 2019Problem w tym, że strona rządowa stała się zakładnikiem porozumienia zawartego z "Solidarnością" – powiedział we wtorek w Olsztynie przewodniczący ZNP Sławomir Broniarz. "A my tego dokumentu nie chcemy i nie zamierzamy podpisać" - podkreślił.