Terlecki bije w Gowina. "Partyjka nazywana Nieporozumieniem szybko pójdzie w rozsypkę"
17 sierpnia 2021"Jarosław Gowin zasłużył sobie na to, że nikt nie będzie go żałować; tak kończą się kariery tych, którzy przeceniają swoje polityczne talenty i nie potrafią opanować wygórowanych ambicji" - ocenił w opublikowanym we wtorek felietonie dla Tygodnika Nowohuckiego "Głos" szef klubu PiS Ryszard Terlecki.