• Porsche Panamera Sport Turismo
  Odkąd mam dostęp do Netflixa, w zasadzie już w ogóle nie oglądam tradycyjnej telewizji. I wygląda na to, że prędko się to nie zmieni, bo na początku roku serwis udostępnił wszystkie 10 sezonów serialu „Przyjaciele” – 236 odcinków i 90 godzin czystej przyjemności. Od trzech tygodni każdy mój wieczór wygląda tak samo: około 20.30 idę usypiać najmłodszego syna, co – ku zdumieniu mojej żony – nie zabiera mi 10 minut jak jeszcze niedawno, tylko jakieś półtorej godziny. A to dlatego, że oglądamy sobie z młodym „Frjendsuf”.
 • Porsche Panamera Sport Turismo
  Porsche wjeżdża na nowy rewir. Niemiecki producent ujawnił model o nazwie panamera sport turismo. Najnowsze dzieło ma być bardziej praktyczne na co dzień, ale zachowa cechy typowe dla tej marki - elegancję, sportowy duch i… wysoką cenę.
 • Porsche panamera GTS
  Zanim koncern motoryzacyjny wypuści na rynek nowy model, przeprowadza zakrojone na szeroką skalę badania, które mają pomóc mu znaleźć odpowiedź na pytanie: czego naprawdę kierowcy oczekują od naszych aut?
 • Marcin Gortat w porsche panamera
  Marcin Gortat sięga na najwyższą półkę jeśli chodzi o samochody! Z lexusa przesiadł się do niemieckiej rakiety, czyli porsche a konkretnie modelu panamera. Koszykarz wybrał się tym autem na zwiad do bazy F-16 w Łasku. Zobacz zdjęcia.