• Kobieta poznała mężczyznę na portalu randkowym
  Gdańscy policjanci zatrzymali 23-letnią kobietę, która - po randce z mężczyzną poznanym na portalu internetowym, zażądała od niego kilkunastu tysięcy złotych. Groziła, że jeśli nie dostanie pieniędzy, ujawni nagie zdjęcia mężczyzny.
 • Internet
  38-latka została wykorzystana przez mężczyznę poznanego na jednym z portali randkowych. W sumie kobieta straciła 135 tys. zł. Pieniądze przelała na konta wskazane przez oszusta, by opłacić wysłaną przez niego rzekomo paczkę z biżuterią.
 • Randka
  Prokuratura w Piasecznie skierowała w poniedziałek do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie Konrada K. Podejrzewa 29-latka o oszukanie kobiet w całym kraju. Miał je w sobie rozkochiwać, a potem prosić o pożyczki, których nie zwracał. W sumie chodzi o ponad 1,8 mln zł.
 • Arkadiusz Milik
  Chcesz poznać Arkadiusza Milika? Teraz jest to możliwe. Jednak trzeba będzie mieć sporo szczęścia, bo chętnych, by umówić się z napastnikiem Napoli przez portal randkowy na pewno nie zabraknie.
 • Zakochana kobieta przy komputerze
  Eksperci ds. komunikacji damsko-męskiej podkreślają, że portale randkowe spełniają swoją rolę w 100 procentach. Pomagają pokonać barierę nieśmiałości, umożliwiają poznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiązanie kontaktu z osobami z drugiego końca Polski. 70 proc. singli szukających partnera online wierzy, że właśnie za pomocą portalu randkowego możliwe jest znalezienie miłości na całe życie.
 • Mężczyzna pokazuje zęby
  Jaka droga wiedzie do serca kobiety? Według badań jednego z najpopularniejszych portali randkowych na świecie, warto zacząć od pięknego uśmiechu i… bezbłędnej gramatyki.
 • Nieudana randka
  Portale randkowe chętnie udostępniają wyniki ankiet, potwierdzające, że ich użytkownicy umawiają się na randki z osobami poznanymi na ich portalu. Ma to na celu urealnienie znajomości rozpoczętych online. Dylematów związanych z pierwszą randką jest wiele, ale jedno pytanie przed randką zadaje sobie każdy – czy spotkana osoba będzie dokładnie taka jak moje wyobrażenia na jej temat czy rozczaruję się? 1300 użytkowników portalu Przeznaczeni.pl podzieliło się swoimi odczuciami po pierwszej randce.
 • Singielka po czterdziestce
  „Poznaj starszą kobietę, która kocha spotykać młodszych mężczyzn...” Tak reklamuje się jeden z zachodnich portali randkowych, przyciągający seksowne mamuśki i wielbicieli dojrzałych kobiet. Na swoim facebookowym profilu, portal udostępnił zdjęcia pań żądnych młodych, męskich ciał...
 • Randka online
  Czy Ty też od miesięcy lub lat poszukujesz kogoś ciekawego i nie spotykasz go? Miałeś przykre doświadczenia i boisz się odrzucania? A może wolisz, gdy ktoś zaproponuje Ci kontakt? Poznajemy za mało singli, ktoś nas zranił w przeszłości lub chcielibyśmy - dotyczy to pań i panów - by nas zdobywano? Biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało ponad tysiąc odpowiedzi udzielonych w sondażu na temat „Co Twoim zdaniem sprawia, że trudno Ci poznać kogoś ciekawego?” Zobacz, jakie trudności napotykają single w poszukiwaniu miłości i dlaczego przenoszą poszukiwania do sieci.
 • Oskarżony Arkadiusz B.
  W pierwszej instancji został skazany no dożywocie za zabójstwo 31-latki, poznanej na portalu randkowym. W środę Sąd Apelacyjny zdecyduje czy utrzyma ten wyrok w mocy. Chodzi o głośną sprawę sprzed kilku lat.