• prywatność internet
  Po wejściu w życie rozporządzenia wzrosła liczba ciasteczek na polskich portalach internetowych.
 • Ręce na klawiaturze
  Serwis Kinomaniak ostatnio został zamknięty, a jego miejsce zajął portal kinoman.tv. Czy korzystanie ze stron, które pozwalają oglądać w sieci najnowsze produkcje jest zgodne z prawem? Oto opinia prestiżowej kancelarii prawnej Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.
 • O niebezpiecznym zjawisku umieszczania fałszerstw historycznych na szkolnych portalach w Niemczech, informuje "Nasz Dziennik". Coraz częściej pojawia się tam określenie "polskie obozy koncentracyjne lub zagłady".
 • Tancerka Edyta Herbuś jest krytykowana za ambicje aktorskie i związek z reżyserem Mariuszem Trelińskim
  Od kilku lat w naszym kraju rytm show-biznesowi nadają portale plotkarskie. Można je lubić albo nie, ale nie uwierzymy nikomu, kto powie, że ani razu tam nie zajrzał. Twórcy tych stron upodobali sobie kilku celebrytów i z nich najchętniej robią sobie przysłowiowe jaja, czyli zwyczajnie się nabijają. Zobacz, kto - i za co - najczęściej pada ofiarą ciętych komentarzy.
 • Złotówki
  Sąd nakazał właścicielom dwóch plotkarskich portali internetowych przeprosić jednego z najbogatszych Polaków Leszka Czarneckiego i jego żonę Jolantę Pieńkowską-Czarnecką oraz wpłacić 200 tys. zł na cel społeczny za naruszenie ich dóbr osobistych.
 • Szalejesz w internecie? Stracisz pracę
  Uwaga - wielki szef patrzy. Taki slogan powinni powiesić nad monitorem ci, którzy korzystają z serwisów społecznościowych. Pracodawcy bowiem zaczęli sprawdzać jak zachowują się pracownicy w czasie wolnym. Szefowie zaczęli nawet zwalniać za dziwne zdjęcia wrzucane na profile w portalach.