• Tomasz Komenda, witany przez rodzinę, wychodzi z aresztu śledczego we Wrocławiu.
  Jak ustalił "Fakt", w sobotę w jednym z wrocławskich szpitali zmarła w tajemniczych okolicznościach 58-letnia Dorota P., czyli kluczowy świadek w sprawie Tomasza Komendy. Teraz prawda o tym, kto i dlaczego doprowadził do oskarżenia, a następnie skazania Komendy, może już nigdy nie wyjść na jaw.
 • Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny (źródło: bochnia.policja.gov.pl)
  Na policję zgłaszają się pierwsze osoby, które chcą pomóc w ujęciu zabójcy pracownika kantoru z Bochni. To efekt publikacji portretu pamięciowego. Przekazane przez zgłaszających informacje są na bieżąco weryfikowane. Komendant małopolskiej policji wyznaczył też 10 tysięcy złotych nagrody dla osoby, której informacje pomogą w zatrzymaniu napastnika.
 • Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny (źródło: bochnia.policja.gov.pl)
  Trwają intensywne poszukiwania zabójcy pracownika kantoru z Bochni. Napastnik strzelił do mężczyzny, który prawdopodobnie miał przy sobie większą sumę pieniędzy. Ranny zmarł w szpitalu. Policja publikuje portret pamięciowy zbrodniarza.
 • Jarosław Ziętara i poszukowany mężczyzna (materiały prasowe)
  To może być przełom w sprawie tajemniczego zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary, do którego doszło 22 lata temu. "Ustaliliśmy, że związek ze sprawą zabójstwa dziennikarza mógł mieć mężczyzna pochodzący zza wschodniej granicy, posługujący się językiem rosyjskim" - powiedział portalowi tvn24.pl prowadzący sprawę Piotr Kosmaty z Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie.
 • Scotland Yard opublikował portret pamięciowy wykonany na podstawie zeznań dwóch świadków w sprawie zniknięcia Madeleine McCann. Portret przedstawia potencjalnego podejrzanego o uprowadzenie trzyletniej dziewczynki z hotelu w Portugalii w maju 2007 roku.
 • Widziałeś tego człowieka? Kojarzysz go? Wiesz, gdzie mieszka? Zgłoś ten fakt pod numer 997 lub 112. To niebezpieczny gwałciciel. Policja opublikowała portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny.
 • Warmińsko-mazurska policja podała rysopis bandyty, który w ubiegłym tygodniu w Gronowie koło Braniewa, podczas napadu rabunkowego, postrzelił śmiertelnie 31-letnią właścicielkę kantoru. Nie byłoby w tym może nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że na portrecie widać jedynie oczy.