• Porwani (Gone)
  "Porwani" to historia, oparta na bestsellerowej powieści autorstwa Chelsea Cain – "One kick". Główna bohaterka, Kit "Kick" Lannigan, jako dziecko została porwana i przez 5 lat przetrzymywana przez swojego porywacza. Czy bolesne doświadczenia z przeszłości pomogą głównej bohaterce w rozwiązywaniu spraw innych zagadkowych zaginięć i porwań? Serial "Porwani" – po raz pierwszy w polskiej telewizji – od 11 października w TVN7.
 • Iracki policjant na patrolu
  Bojownicy Państwa Islamskiego uprowadzili niedaleko Mosulu na północy Iraku 295 dawnych członków irackich sił bezpieczeństwa. Zmusili też 1500 rodzin do wycofania się wraz z nimi z miejscowości Hammam al-Alil w stronę lotniska w Mosulu - podało ONZ. Według ekspertów, porwani ludzie zostaną wykorzystani, jako żywe tarcze.
 • Plac Czerwony
  Rosja obiecuje starania o jak najszybsze uwolnienie porwanych w Słowiańsku. Zapewnił o tym stały przedstawiciel Rosji przy OBWE Andriej Kelin.
 • Barykada prorosyjskich separatystów
  Dziś rano rozstrzygnie się los inspektorów OBWE w Słowiańsku. Zapowiedział to samozwańczy mer tego miasta, Wiaczesław Ponomariew. Inspektorzy bilateralnej misji OBWE kierownej przez Niemcy, zostali zatrzymani wczoraj na rogatkach, opanowanego przez prorosyjskich separatystów.