• Przedsionek kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Katowicach w którym znaleziono jednego z chłopców
  Wiadomo już kto porzucił dwóch małych chłopców w kościołach w Katowicach i Sosnowcu; potwierdziły się też domniemania, że dzieci są braćmi. Ich 25-letnią matkę - która swój czyn tłumaczy względami ekonomicznymi - w piątek w Sosnowcu zatrzymali policjanci.
 • Szpital - zdjęcie ilustracyjne
  Dramat w Lubinie. Zdesperowana matka porzuciła swoje dziecko przed wejściem do klatki schodowej budynku przy ul. Skłodowskiej-Curie. Sześciotygodniowe niemowlę zostało przewiezione do szpitala.
 • Aneta Zając
  Mikołaj Krawczyk i jego nowa miłość Agnieszka Włodarczyk są ciągle obecni w kolorowej prasie i opowiadają o swoim szczęściu. A co słychać u Anety Zając, którą Krawczyk zostawił z dwojgiem małych dzieci? Usiłuje ułożyć sobie życie od nowa.
 • Syndrom złamanego serca charakteryzują objawy bardzo podobne do tych, właściwych zawałowi
  „To nie twoja wina”, „zostańmy przyjaciółmi”, „na swój sposób cię kochałam, ale to nie było to”. Zabrzmiało znajomo? Kobieta, którą jeszcze dwa dni temu uważałeś za kogoś bardzo bliskiego, z którą wiązałeś plany odprawiła cię z kwitkiem. Nie wierzysz własnym uszom. Dopada cię milion skrajnych emocji, ciężko złapać oddech, jak gdyby ktoś kopnął cię z wszystkich sił w brzuch i myślisz tylko o kolejnej butelce alkoholu. Tak było do tej pory, dziś z pomocą porzuconym przychodzi nauka.