• Tatry zimą
  Przez kilka godzin zwierzak nie mógł wydostać się z potoku. Ostatecznie został uśpiony i wyciągnięty z wody. Teraz za pomocą obroży telemetrycznej założonej małemu niedźwiadkowi pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego monitorują jego zachowanie.
 • Potok Raganello
  Co najmniej 11 osób zginęło, a trzy uważa się za zaginione po tym, gdy w poniedziałek potok w parku narodowym Pollino w Kalabrii, na południu Włoch, wystąpił z brzegów po gwałtownej ulewie i porwał grupy turystów. Poszukiwania ludzi trwały całą noc.
 • Akcja ratunkowa we Włoszech
  Osiem osób zginęło i kilka zostało rannych w strumieniu w parku narodowym Pollino w Kalabrii na południu Włoch w poniedziałek, gdy wystąpił on z brzegów po gwałtownej ulewie. Taki wstępny bilans podały media. 11 osób zdołało się uratować, gdy zalała je fala.
 • Roman Kosecki i Zbigniew Boniek
  Kto będzie nowym prezesem PZPN? Wybory już w piątek. Wydawało się, że w wyścigu do rządzenia polską piłką faworytami są Zbigniew Boniek i Roman Kosecki. Jednak według najnowszych przecieków najbliżej prezesowskiego fotela jest ktoś inny.
 • Zbigniew Boniek
  Nie ma dnia, by kandydaci na prezesa PZPN nie rozmawiali z przedstawicielami klubów ekstraklasy czy pierwszej ligi albo wojewódzkich związków piłki nożnej. Każdy z nich jest w drodze, a kampania wkracza na ostatnią prostą. Wybory - 26 października.