• 10. "Potwory i spółka"
  Przy okazji premiery "Gdzie jest Dory?" – nowego, murowanego hitu Pixara, przypominamy stworzoną przez serwis Vulture.com listę najlepszych pełnometrażowych dzieł zespołu Johna Lassetera, Andrew Stantona i Pete'a Doctera oraz Marka Andrewsa i Brendy Chapman. Oto przebojowe produkcje słynnego studia – od najsłabszej do najlepszej animacji…
 • "Uniwersytet potworny"
  To się nazywa wielki powrót! Bohaterowi przebojowej animacji "Potwory i spółka" znów królują na ekranach. Mike Wazowski i James P. Sullivan najpierw podbili Amerykę, debiutując na szczycie tamtejszego box office'u i zgarniając w weekend otwarcia 82 miliony dolarów. A teraz wkraczają do polskich kin. "Uniwersytet potworny" otworzył swoje podwoje.
 • Pierwsza noc w akademiku Uniwersytetu potwornego
  "Uniwersytet potworny" – prequel "Potworów i spółki" wejdzie na ekrany kin 3 lipca. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy fragment z animacji, która ma szansę stać się hitem wakacji.
 • "Uniwersytet potworny" w polskich kinachd 21 czerwca
  "Uniwersytet potworny" stanowi prequel "Potworów i spółki". W obrazie z 2001 roku poznaliśmy Mike'a Wazowskiego i Jamesa P. Sullivana – nierozłącznych towarzyszy, którymi nie byli jednak zawsze. Oto jak przełamali dzielące ich bariery i zostali najlepszymi przyjaciółmi... Najnowszy zwiastun.
 • Potwory zapraszają na uniwersytet
  Sequel przeboju "Potwory i spółka" to opowieść o okresie, kiedy Mike i Sully uczęszczali na tytułowy Monsters University, czyli uniwersytet dla potworów i zostali najlepszymi przyjaciółmi. Początkowo byli jednak rywalami. Polska premiera drugiej części produkcji Pixara zapowiedziana jest na 5 lipca przyszłego roku.
 • "Uniwersytet potworny"
  Pamiętacie Mike'a Wazowskiego i James'a P. Sullivana? Bohaterowie wielkiego przeboju Pixara wracają po latach. Akcja sequela "Potworów i spółki" rozgrywa się w czasach, gdy Mike i Sulley nie byli jeszcze najlepszymi przyjaciółmi, ale rywalami – czyli w ich latach szkolnych. "Uniwersytet potworny" na ekranach polskich kin od 13 lipca przyszłego roku. U nas już dziś pierwsze kadry z nowego spotkania z nocnymi potworami…
 • "Piękna i bestia" od 13 stycznia w 3D
  Sukces kasowy trójwymiarowej wersji "Króla Lwa" Roba Minkoffa i Rogera Allersa zachęcił szefów wytwórni Disneya do podjęcia decyzji o kolejnych wznowieniach klasycznych hitów.