• Podkładka do ładowania
  Coraz więcej telefonów możemy bezprzewodowo ładować. Z myślą o tych urządzeniach holenderska firma Xtorm stworzyła specjalną podkładkę do ładowania indukcyjnego oraz powerbank, który pozwala naszemu urządzeniu odzyskać energię nie tylko przez kabel.
 • Xtorm Limitless
  Telefon komórkowy jest nieodłącznym elementem każdej dłuższej wyprawy. Nie tylko jest aparatem fotograficznym, ale także pozwoli nam wezwać pomoc, gdyby coś się stało. Niestety baterie współczesnych smartfonów nie wystarczą na długi marsz, a wiele powerbanków nie nadaje się na szlak turystyczny. Z pomocą przychodzi firma Xtorm i jej najnowszy wynalazek, Limitless.
 • Tronsmart Presto
  Coraz częściej korzystamy ze smartfonów, które zużywają coraz więcej energii. Tymczasem pojemność ogniw energetycznych zatrzymała się w miejscu. Dlatego też, bez dobrego powerbanku smartfon nie wytrzyma całego dnia pracy. Sprawdźmy więc, jak działa najnowszy produkt firmy Tronsmart.
 • Pokemon Go
  Internauci kompletują wyprawki szkolne i wyszukują informacje zwuiązane z powrotem do szkoły. Prawie co trzeci używa do tego smartfona – pisze "Puls Biznesu".