• Cezary Pazura
  "Piszę coraz rzadziej, bo politycy sami się komentują i robią kabaret" - wyznał w rozmowie z dziennik.pl Cezary Pazura. Zapytaliśmy aktora także o rolę w nowym serialu "Powiedz tak!" oraz rozczarowanie aktorstwem, o którym wspomniał podczas konferencji prasowej.
 • Tamara Arciuch
  Tamara Arciuch ma na swoim koncie wiele ról serialowych, dotychczas jednak, nie powierzono jej roli pierwszoplanowej. W końcu jednak producenci dostrzegli potencjał aktorki i postanowili zrobić z niej gwiazdę nowego serialu.
 • Cezary Pazura
  Wiosną 2015 Polsat szykuje dla swoich widzów nowy serial obyczajowy. W produkcji wystąpią między innymi Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski i dawno niewidziany na małym ekranie, Cezary Pazura.
 • Matthew McConaughey w Cannes – maj 2012
  "Każdy musi znaleźć własną drogę. Ważne, by nie zaprzepaścić drugiej szansy" – mówi Matthew McConaughey z wykształcenia prawnik, a dziś jedna z najbardziej wziętych gwiazd Hollywood. Przed sobą ma kilka wymagających ról, lecz najważniejsze dla niego są i tak narodziny jego trzeciego dziecka. McConaughey – świetny aktor, wzorowy ojciec i marzenie milionów kobiet na całym świecie – właśnie skończył 43 lata.