• Jak powiększyć biust?
  Czy powiększenie piersi może sprzyjać zrzuceniu zbędnych kilogramów? Teraz już tak. W Polsce pojawiła się metoda dzięki, której możliwe jest powiększenie biustu własnym tłuszczem odessanym z ud, pośladków lub brzucha. Ma to być alternatywa dla silikonowych implantów i szybki sposób na nową sylwetkę.
 • Piersi
  Jeszcze do niedawna powiększanie piersi wiązało się wyłącznie z koniecznością zastosowania silikonowych implantów. Nie jest to jedyna możliwość! W Polsce dostępna jest już metoda przeszczepu własnego tłuszczu z wykorzystaniem Systemu BRAVA™. Na czym polega? Wyjaśniamy.
 • Ciąża i karmienie zmieniają ciało kobiety
  Idealne piersi po ciąży i karmieniu? Specjaliści przekonują, że odzyskanie atrakcyjnego wyglądu po karmieniu stało się łatwiejsze, niż sądzimy. I dotyczy to także biustu.
 • Implanty piersi niebawem mogą zostać zastąpione przez przeszczepy tłuszczu
  Implanty wszywane w pierś w celu jej powiększenia, po mimo swoich wielu wad, przez lata zyskały ogromną popularność. Być może już niebawem, ta niedoskonała metoda powiększania biustu zostanie zastąpiona przez, zdobywające coraz większe rzesze zwolenników, przeszczepy tłuszczu.