"Chwała bohaterom!". Prezydent uczcił przywódców Powstania Styczniowego
04 sierpnia 2012"Poszli na śmierć z podniesioną głową. Składamy hołd bohaterskim przywódcom" - tak prezydent Bronisław Komorowski uczcił przywódców Powstania Styczniowego straconych 148. lat temu. Odniósł się również do gwizdów i kontrowersyjnych okrzyków wznoszonych w czasie niedawnych obchodów 68. rocznicy Powstania Warszawskiego.