Pożar kamienicy w Poznaniu. 6 osób trafiło do szpitala
26 października 2014Sześć osób trafiło do szpitala po pożarze kamienicy na poznańskich
Jeżycach. Spaliło się mieszkanie na parterze. Ogień szybko udało się
opanować, jednak zadymienie było tak duże, że ewakuowano około 30 osób.