• Zanim zajdziesz w ciążę
  Od kilkunastu miesięcy każda miesiączka wywołuje u ciebie poczucie zawodu? Spokojnie, to jeszcze nie powód do paniki. Warto jednak zdiagnozować, dlaczego nie zachodzisz w ciążę.
 • Śniadanie, które zwiększy ochotę na seks
  Seks na śniadanie to nie zachęta do porannych igraszek, a nowy rodzaj płatków owsianych Sex Cereal. Według producentów nowy produkt, ma wyrównywać poziom hormonów i poprawiać jakość życia seksualnego.
 • Wysoki poziom testosteronu? Kobieta woli się masturbować
  Do ciekawych wniosków doszli amerykańscy naukowcy, sprawdzający dlaczego niektóre kobiety rezygnują z seksu z partnerem. Okazuje się, że winne są hormony, które "zachęcają" panie do masturbacji.
 • Zachowanie zdolności organizmu kobiety do produkcji hormonów opóźnia starzenie
  Cztery tysiące ginekologów, położników, neonatologów i lekarzy innych specjalności spotka się we wrześniu w Katowicach na kongresie Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG). Będą dyskutować m.in. o tym, jak skutecznie opóźnić proces starzenia się kobiet.
 • Pozytywny wpływ obecności psów w pracy przenosi się na wszystkich pracowników
  Co powinien zrobić szef, by pracownicy byli zrelaksowani, bardziej zmotywowani i czerpali dużo satysfakcję z pracy? Coś banalnego. Wystarczy, że pozwoli im zabierać do pracy psy. Pozytywny wpływ zwierząt odczują nie tylko ich właściciele, ale wszyscy pracownicy - wynika z najnowszych badań naukowych.