• Orient Express
    Życie pisze naprawdę niezwykłe scenariusze, niektóre tak nieprawdopodobne, że nie sposób je sobie wyobrazić, nawet pisarzom. Czasami wystarczy bowiem sięgnąć po historię, która zdarzyła się tuż obok nas i dodać coś od siebie by powstała powieść jedyna w swoim rodzaju. Czy wiecie jak wielu autorów inspirowało się prawdziwymi zdarzeniami? Wspólnie z księgarnią Gandalf, przygotowaliśmy kilka takich przykładów.
  • Jesienią TVN Style stawia na filmy dokumentalne z całego świata. W październiku, w specjalnym paśmie "Prawdziwe historie" widzowie zobaczą między innymi oblicza prostytucji, zjawisko botoksowego szaleństwa oraz historie nastolatek, które zaszły w ciążę oraz przekonają się, jak wygląda "Dzieciństwo w Hollywood".
  • "Bokser"
    "Bokser" to film fabularny inspirowany życiem znanego i cenionego polskiego sportowca – Przemysława Salety, z doskonałymi kreacjami aktorskimi Szymona Bobrowskiego i Anny Przybylskiej. Długo wyczekiwana przez telewizyjną widownię produkcja z serii "Prawdziwe historie", w niedzielę, 8 kwietnia o godzinie 22.00 zostanie wyemitowana na antenie TVN.
  • Krzysztof Respondek w "Laurze"
    Najnowsza odsłona TVN-owskiego cyklu "Prawdziwe historie" przenosi nas do śląskiej Halemby, gdzie uwięziony pod ziemią górnik czeka na ratunek.