Olejnik o Owsiaku i WOŚP: Zbliża się czarna niedziela prawicy
10 stycznia 2014Monika Olejnik odniosła się w "Gazecie Wyborczej" do zbliżającego się 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A konkretnie do Jerzego Owsiaka i tego, w jaki sposób jest postrzegany przez środowiska prawicowe.