• Rafał Zawierucha
  Wyczekiwane tytuły z młodymi aktorami w rolach głównych, festiwalowe hity, produkcje nominowane do najważniejszych nagród, polskie filmy historyczne, nowe dokonania młodych polskich reżyserów - m.in. takich filmów możemy spodziewać się na ekranach w 2019 roku.
 • Amfiteatr w Opolu
  O jubileuszu Maryli Rodowicz i Piaska powiedziano już wiele. A jak wyglądałby koncert "Premier" gdyby nie afera z odwołaniem festiwalu i dyskwalifikacją Dr. Misio? Sprawdź i posłuchaj co straciliśmy.
 • Sekretne Życie Zwierzaków
  Kiedy w Gdyni wszyscy czekają na werdykt, do kin wchodzi siedem nowych filmów. Tylko jeden z nich jest polski i wielu będzie zaskoczonych, że takie filmy w Polsce powstają.
 • Premiery w kinach: "Zjawa"
  W polskich kinach debiutuje film Alejandro Gonzáleza Inárritu "Zjawa" – już nagrodzony trzema Złotymi Globami, a nominowany aż do 12 Oscarów. W cieniu głośnego dramatu z Leonardo DiCaprio w roli głównej na ekrany naszych kin wchodzi jeszcze siedem innych produkcji. Które zobaczyć warto? Podpowiadamy.
 • Widzowie w kinie
  W tym roku może zostać pobity rekord z ubiegłego: ponad 40 mln sprzedanych biletów do kina.
 • Wszystko, co najciekawsze wśród nowych albumów...
  Artyści i wydawcy płyt nie robią sobie wakacyjnej przerwy. Nowe krążki w ostatnim czasie wydali znakomici jazzmani, aspirująca gwiazdka pop, klubowi wyjadacze i weteran folk rocka. Letni remanent płytowy robią Hubert Musiał i Wojciech Przylipiak.
 • "Muppety: Poza prawem"
  Muppety wróciły, a ci wspaniali mężczyźni w swych szalejących maszynach z "Need for Speed" znów są szybcy i wściekli. Oto filmowe premiery weekendu, spośród których szczególnie polecamy komediową "Naukę spadania" na podstawie powieści niezawodnego Nicka Hornby'ego, a z Piercem Brosnanem i Toni Collette w głównych rolach.
 • ARMA 3
  Strzelanki, strategie, wyścigi samochodowe - producenci gier mają w zanadrzu produkty dla fanów każdego gatunku. W tym roku na półki trafią kontynuacje największych serii  - od "Total War: Rome 2", po piątą część GTA. Zobacz, w co będzie się grało w tym roku.
 • "Uprowadzona 2"
  W kinach aż osiem premier, zgodnie z hasłem "dla każdego coś miłego". Dla dzieciaków – nowego przygody sympatycznego żółwia. Dla fanów strasznych filmów – głośny horror "Kronika opętania". Zwolenników sensacji zainteresuje druga odsłona "Uprowadzonej" oraz "Szybki cash", zaś miłośników produkcji ambitniejszych – dramat "Gra" i dokument "Marina Abramović: artystka obecna". Wreszcie fanów Allena przyciągnie pewnie francuska kopia mistrza, czyli komedia "Paryż – Manhattan". Co więc warto zobaczyć? Podpowiadamy...
 • Californication
  W wiosennej ramówce stacja TVN7 szykuje wiele serialowych niespodzianek. Kolejne sezony "Dr Housa", "Pamiętników wampirów" i "Dwóch i pół", a przede wszystkim pierwsza samodzielna produkcja stacji, czyli polski sitcom "Reguły gry", to tylko niektóre z propozycji. Widzom lubiącym mocniejsze wrażenia, szczególnie przypadną do gustu czwartki, które sama szefowa stacji nazwała niezwykle "seksownymi".