• Nikolaj Coster-Waldau w filmie "Skazany". Polska premiera 27 października 2017 roku
  Biznesmen Jacob Harlon trafia do więzienia po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. By przetrwać za kratkami, musi nauczyć się obowiązujących w zakładzie karnym reguł, ale również wyrachowania i sprytu. Z czasem Jacob zacznie rozumieć, że jedyną gwarancją na przeżycie jest dołączenie do któregoś z więziennych gangów. Decyzja, którą podejmie, uratuje go od śmierci, ale napiętnuje na resztę życia. Wkrótce po wyjściu z więzienia, przywódcy gangu zmuszą Jacoba do przeprowadzenia zbrojnej operacji przeciwko największym rywalom z ulic Kalifornii. Były skazaniec, chcąc nie chcąc, znajdzie się w sytuacji, w której zaciągnięte długi możne spłacić wyłącznie przelaną krwią. Jako Jacoba zobaczymy tu Nikolaja Costera-Waldau znanego z roli Jaime Lannistera. Film „Skazany” w polskich kinach od 27 października.
 • "Piła: Dziedzictwo" w kinach od 27 października
  Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje... Miłośnicy serii już szykują się do kin - 27 października trafi do kin film "Piła: Dziedzictwo". Oto galeria zdjęć z produkcji
 • "Ana, mon amour" w kinach od 20 października
  Obraz został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu filmowym w Berlinie. Jego reżyserem jest słynny rumuński twórca Calin Netzer. Toma i Ana poznają się na studiach. Zakochują się w sobie czując, że oboje są sobie potrzebni. Ana ma skomplikowaną historię rodzinną i cierpi na ataki paniki. Pochodzący z klasy średniej Toma jest równie zaszokowany, co zafascynowany lękami swojej dziewczyny. Wspiera ją, zabiera do kolejnych lekarzy. Jednocześnie obydwoje zaczynają izolować się od rodziny i przyjaciół. Słabość Any wydaje się dodawać siły Tomie. Gdy dziewczyna zachodzi w ciążę, rozpoczyna terapię, dzięki której zmieni się i stanie silniejsza. Ale wtedy świat Tomy zacznie się chwiać w posadach… Zobacz zdjęcia z produkcji.
 • Kadr z filmu "Ana, Mon Amour". Polska premiera 20 października 2017
  W piątek, 20 października do kin wkracza obraz "Ana, mon amour" Calina Petera Netzera. Obraz został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwal w Berlinie.
 • Cate Blanchett w produkcji "Thor: Ragnarok"
  Za dwa tygodnie, 25 października do kin trafia nowa produkcja Marvela - "Thor: Ragnarok". W filmie do szpiku złą kobiecą postać zagra Cate Blanchett, której rola najwyraźniej bardzo przypdadła do gustu
 • "Wszyscy moi mężczyźni" - Reese Witherspoon w komedii romantycznej. Premiera 6 października.
  W pierwszy weekend października do kina wejdzie komedia romantyczna z Reese Witherspoon w roli głównej. Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Obraz w reżyserii Hallie Meyers-Shyer 6 października w kinach.
 • Adam Woronowicz jako ojciec Maksymilian Kolbe
  "Dwie Korony" to najnowszy film w reżyserii Michała Kondrata, który ukazuje nieznane dotąd powszechnie fakty z życia ojca Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do tragicznej śmierci.
 • Olga Bołądź oraz Piotr Polak w filmie "Człowiek z magicznym pudełkiem"; fot. Bartosz Mrozowski/Alter Ego Pictures
  Na 20 października zaplanowana została premiera nowego filmu Bodo Koxa. "Człowiek z magicznym pudełkiem" – to niezwykła historia miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni. W rolach głównych zobaczymy Olgę Bołądź oraz debiutującego w głównej roli Piotra Polaka. Na ekranie partnerują im: Arkadiusz Jakubik, Agata Buzek, Wojciech Zieliński, Bartosz Bielenia, Bartłomiej Firlet, Sebastian Stankiewicz oraz Helena Norowicz. Film powalczy o  Złote Lwy 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zobacz zdjęcia z produkcji.
 • Kadr z fiilmu "Nasz najlepszy rok"
  Francja, słynna z wina Burgundia i rodzinne tajemnice. To wszystko serwuje widzom obraz "Nasz najlepszy rok". Film w kinach już od 13 października. Zobacz polski zwiastun.
 • "Thor: Ragnarok" w kinach od 25 października 2017 roku
  Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – 'zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem.