• Kadr z filmu "Gnomy rozrabiają". Premiera 26 stycznia 2018 roku
    Są tu skrzaty ogrodowe, które ożywają, wszystkożerne rozrabiaki z innego wymiaru oraz dwójka dzieciaków, od których zależą losy całego świata. I muzyka od Patricka Stumpa – członka amerykańskiego zespołu Fall Out Boy.
  • Kadr z filmu "Escape Room"
    Film opowiada o grupie znajomych, która postanawia uczcić urodziny przyjaciela w wyjątkowy sposób. Wynajmują nowy, tajemniczy escape room, wokół którego krążą niepokojące opowieści. Gdy docierają na miejsce, zostają rozdzieleni i trafiają do innych pomieszczeń. Sytuacja, którą biorą za niewinny żart, zaczyna budzić w nich stopniowo coraz większe przerażenie.
  • "M jak Morderca". Obraz w kinach 5 stycznia 2018 roku.
    Emerytowany detektyw z wydziału zabójstw, Ray Archer (Al Pacino) wraz z kryminalnym psychologiem śledczym Willemem Ruineymem (Karl Urban) i dziennikarką śledczą Christi Davies (Brittany Snow) próbują schwytać seryjnego mordercę. Sprawa staje się jedną z najtrudniejszych w karierze doświadczonych policjantów, wciągając całą trójkę w wisielczą grę. Film "M jak morderca" (w oryginale "Hangman") w polskich kinach 5 stycznia 2018 roku.