• Sukces praca kariera biznes
  Rodzice z elitarnym wykształceniem i rozległą siecią kontaktów zapewniają nieporównywalnie lepszy start dzieciom niż ci, którzy nie są tak uprzywilejowani. Nie ma co udawać, że jest inaczej – klasa społeczna ma w Polsce ogromne znaczenie.
 • Ludzie przechodzą przez ulicę
  Nowy Świat, Marszałkowska i Chmielna w Warszawie, Floriańska w Krakowie, Półwiejska w Poznaniu, Długi Targ w Gdańsku, Świdnicka we Wrocławiu i Krupówki w Zakopanem – to ulice z największym potencjałem handlowym, które znalazły się w najnowszym rankingu CBRE "TOP10 high streets w Polsce".
 • Osiedle
  Rynek nieruchomości premium w Polsce, w porównaniu do Europy Zachodniej, ciągle raczkuje. Jednak z roku na rok zauważalny jest wzrost zainteresowania mieszkaniami z wyższej półki. Spowodowane jest to głównie bogaceniem się społeczeństwa oraz wzrostem oczekiwań Polaków względem jakości wykonania. Deweloperzy zaczynają zauważać zmieniające się preferencje zakupowe klientów. Powstają nowe apartamentowce, które mają zaspokoić rosnący popyt.
 • Premier Beata Szydło
  Rząd otrzymał Nagrodę Europejskiej Konfederacji Dużych Rodzin (ELFAC) za wybitne osiągnięcia w sferze prowadzenia polityki prorodzinnej, w szczególności programu „Rodzina 500+”. Wspieranie polskich rodzin to jeden z priorytetów gabinetu premier Beaty Szydło - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.
 • Nauczycielka przy tablicy
  Skarżą się na pensje i brak prestiżu. Nie doceniają stabilnej pracy. Nie zmieniają zawodu, bo mają poczucie misji.
 • "Interstellar" – najnowsze dzieło Nolana – już jest na ekranach polskich kin
  Choć Christopher Nolan tworzy kino mainstreamowe, trudno wymienić dziś reżysera, który w swoich filmach przemyca więcej pierwiastka autorskiego.
 • Wielu fanów Agnieszki Radwańskiej, po tym jak światło dzienne ujrzała jej rozbierana sesja, zastanawiało się, dlaczego tenisistka zdecydowała się na taki krok. Odpowiedzi udzieliła mama sportsmenki.
 • Znów nie wygrałam w lotto. Jak zwykle zresztą. Co nie jest niczym dziwnym, jeśli wziąć pod uwagę prawa statystyki. Jestem zwyczajnym zjadaczem chleba, choć dosyć pracowitym. I czasem, stojąc w korku i marznąc w wysłużonym samochodzie, patrzę na wypasione bryki wokół, zastanawiając się, skąd oni to mają. Zazdrość?
 • Praca jako taka, w której ludzie mogą się odnaleźć, rozwijać i dawać swój wkład, jest społecznie niedoceniana. Stworzyliśmy sytuację, w której praca jest doceniana tylko wtedy, gdy wytwarza nadwyżkę finansową, jaką można przeznaczyć na prywatne potrzeby.
 • Zegarki klasyczne mają na ogół okrągłą kopertę w stalowym lub żółtym kolorze oraz elegancką tarczę z delikatnymi wskazówkami. Wyróżnia je brak chronografu
  Klasyczne zegarki nigdy nie wychodzą z mody. Mimo, że godzinę sprawdzamy z reguły na komórce, to zegarki i tak nie znikają z naszych dłoni, a wręcz przeciwnie! Kupujemy je z wielką chęcią, wydając na ten cel zawrotne kwoty. Najwięksi miłośnicy, zamiast kupić samochód, wolą zaopatrzyć się w kolejny zegarek wart bagatela 200 000 zł… Dlaczego zwykły czasomierz robi taką furorę?