• Zabawa
  Sklepowe półki uginają się od nadmiaru towarów, sprzedawcy kuszą wyjątkowymi promocjami, a reklamy na każdym kroku zachęcają do zakupu hitów sezonu. W gąszczu bogatej oferty trudno wybrać zabawkę, która oprócz atrakcyjnego wyglądu, będzie także spełniała funkcję edukacyjną. Zdaniem ekspertów, najlepiej sprawdzają się zabawki interaktywne, klocki, puzzle, pluszaki i odpowiednie zestawy pozwalające naśladować przedstawicieli różnych zawodów.
 • Donna Tartt "Tajemna Historia"
  Nie masz pomysłu na prezent? A największą przyjemnością dla mamy, babci, cioci, czy kuzyna będzie dobra książka? Zobacz nasze propozycje wybrane wśród pozycji które ukazały się w ostatnim roku.
 • Jeremiego Przybory Dzieła (niemal) wszystkie
  Nie masz pomysłu na prezent? A największą przyjemnością dla mamy, babci, cioci, czy kuzyna będzie dobra książka? Zobacz nasze propozycje wybrane wśród pozycji które ukazały się w ostatnim roku.
 • Rozpakowywanie prezentów poda choinką
  Jeszcze nie zdecydowałeś, co kupić partnerce pod choinkę? Przejrzyj naszą galerię i zainspiruj się nowościami na rynku. Te produkty nie tylko na pewno nie zostaną rzucone w kąt, ale także z łatwością kupisz ja nawet teraz - na chwilę przed świętami.
 • Nietrafiony prezent
  Czy można zwrócić towar kupiony od użytkownika na Allegro? W jakim stanie powinien być oddawany przedmiot? Kiedy e-sprzedawca nie musi zwrócić kupującemu pełnych kosztów? Jakiego nieudanego zakupu nie przyjmie z powrotem sklep internetowy?
 • Mark Zuckerberg i jego żona, Priscilla Chan
  Działający od roku warszawski start-up Whisbear, produkujący szumiące misie do uspokajania niemowląt wysłał swój produkt do nowonarodzonej córeczki twórcy Facebooka. Wcześniej promował się również u małej następczyni brytyjskiego tronu.
 • Kobieta dająca prezent mężczyźnie
  Dzień chłopaka już jutro. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki, pomyśl o zegarku. Nie dość, że jest to uniwersalny prezent, który posłuży nawet przez kilka lat, to bez wątpienia jest najlepszą męską biżuterią. Setki marek, kolorów, funkcji, przeróżne ceny. Który wybrać, aby trafić z prezentem w sedno? Najlepiej dobrać zegarek do stylu i charakteru chłopaka, tak, aby jak najczęściej mógł go nosić.
 • Grzegorz Ciechowski i Weronika Ciechowska
  Najstarsza córka Grzegorza Ciechowskiego, Weronika miała 14 lat, gdy zmarł jej tato. Dziś, jako dorosła kobieta pielęgnuje pamięć o słynnym ojcu i dba o pamiątki po nim. Jedną z nich jest jej ukochany koń, Pit.
 • Dmitrij Pieskow
  Rzecznik Kremla ma zegarek wart około 620 tysięcy dolarów. Napisał o tym na swoim blogu lider opozycji Aleksiej Nawalny.
 • Papież Franciszek i prezydent Boliwii
  Papież zapewnił, że podczas wizyty w Boliwii nie próbował liści koki. Franciszek otrzymał je, aby żując uchronić się przed skutkami przebywania na wysokości czterech tysięcy metrów nad poziomem morza. Mówił o tym podczas tradycyjnej konferencji prasowej na pokładzie samolotu, którym wracał z Ameryki Południowej do Europy.