• Para i świąteczne prezenty
  Święta coraz bliżej i jak co roku pojawia się to samo pytanie: co kupić swojemu mężczyźnie pod choinkę? Paniom, żeby nie błądziły, serwujemy 10 podpowiedzi.
 • Mężczyzna kupuje prezent kobiecie
  Ciekawa jesteś, co twój mężczyzna kupił ci w tym roku na Gwiazdkę? Najprawdopodobniej świątecznych sprawunków… jeszcze nie zaczął. Desperackie wyprawy do sklepów na ostatnią chwilę, tłum panów w sklepach z biżuterią i bielizną oraz wykupywanie zapasów legendarnych perfum Chanel No. 5… Oto mężczyzna na świątecznych zakupach.
 • Prezenty świąteczne dla dzieci
  78 złotych - tyle średnio rodzice wydadzą w tym roku na jeden prezent dla swojego dziecka - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie domu mediowego Carat. Na jaw wyszło też, o czym dzieci najczęściej chciałyby napisać do Święgo Mikołaja.
 • Co pod choinkę? Świąteczne zakupy na początku grudnia
  Mniej zapobiegliwi niż Amerykanie, ale bardziej przezorni niż Włosi. Polacy wkrótce szturmem ruszą na świąteczne zakupy. Wiadomo, którego dnia sklepy przeżyją największe oblężenie.
 • Prezenty świąteczne. Drogie dla dzieci, tanie dla teściów
  Średnio 211 złotych wydamy na prezenty świąteczne dla dzieci - wynika z badania TNS OBOP przeprowadzonego dla serwisu aukcyjnego Ebay. Na jaw wyszło, komu sprezentujemy najtańsze podarki.