Boniek: Każdy siatkarz chce grać w Polsce, każdy piłkarz woli wyjechać
23 września 2014Sukces polskich siatkarzy na mistrzostwach świata skłonił Zbigniewa Bońka do smutnej refleksji. Prezes PZPN na Twitterze napisał jak różnica dzieli piłkarską T-Mobile Ekstraklasę od siatkarskiej PlusLigi.