Gowin: Zagłosuję za utrzymaniem weta prezydenta
07 września 2017Jeżeli do takiego głosowania nad wetem prezydenckim dojdzie, to ja z
całą pewnością będę głosował za utrzymaniem weta i to weto zostanie
utrzymane – powiedział TVN24 wicepremier Jarosław Gowin.